Wystrój nowoczesny: wypróbuj prysznic walk-in z odpływami liniowymi

Nowoczesna łazienka nie lubi kompromisów. Na pierwszym miejscu jest zawsze funkcjonalność każdego mebla. Nadaje ona sens całemu projektowi. Nie oznacza to jednak, że nowoczesne pomieszczenia są brzydkie – wręcz odwrotnie. Proste i futurystyczne kształty tworzą niezwykły efekt końcowy. Jednym z nowoczesnych rozwiązań jest prysznic walk-in z odpływami liniowymi. Jak on działa?

Zalety odpływów liniowych

Rosnąca popularność odpływów liniowych polskiego producenta związana jest z prysznicami walk-in. Ich cechą charakterystyczną jest brak brodzika. Wystarczy stanąć na podłodze i rozłożyć kurtyny, by móc wziąć szybki prysznic. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim duża wygoda. Łatwo wejść do środka, po złożeniu cała powierzchnia łazienki może być użytkowana, a utrzymanie podłogi w czystości jest znacznie prostsze niż czyszczenie brodzika. Odpływ punktowy zastępowany jest natomiast przez odwodnienie liniowe wiper. W ten sposób nie trzeba męczyć się z wykonywaniem spadu do jednego miejsca – wystarczy spad w jedną stronę.

Estetyka na najwyższym poziomie

Nowoczesna łazienka jest funkcjonalna, ale również musi być estetyczna. Dlatego też kanały odprowadzające wodę, czyli odpływ liniowy, przykryty jest ładnymi maskownicami:

  • Ruszt DUO z możliwością wklejenia płytki lub panelu, wokół którego pozostaje tylko niewielka szczelina na wodę.
  • Ruszt ONDA posiadający otwory w kształcie litery „s” – doskonale prezentuje się pod prysznicem.
  • Ruszt QUADRO to stalowa płytka z niewielkimi otworami po obu stronach oraz niewielką szczeliną na wodę. Najczęściej stosowany na odpływ liniowy przyścienny we wnękach.
  • Ruszt RIGO to przede wszystkim prostota powiązana z pięknem skandynawskiej stali nierdzewnej.
  • Ruszt Szkło Białe dla najbardziej wymagających. Posiada niewielkie szczeliny wokoło, służące do odprowadzania wody.

Wybór odwodnień liniowych polskiego producenta zawiera także inne, ciekawe i inspirujące modele maskownic na odpływ liniowy. Warto sprawdzić je wszystkie przed dokonaniem wyboru.

Kupuj w zaufanym sklepie

Gdzie dostać najlepszy przyścienny odpływ liniowy? Sprawdź Vogi sklep. Seria odpływów liniowych dostępna w tym miejscu z pewnością pozwoli Ci na wybór najciekawszego modelu. Pomocą służą także sprzedawcy z ogromnym zasobem wiedzy. Dodatkowo każdy zestaw zawierający odpływ liniowy posiada też wszystkie elementy niezbędne do podłączenia się do kanalizacji. W jednym miejscu kupisz wszystko, czego potrzebujesz do swojej łazienki marzeń z prysznicem walk-in.

Oceń artykuł: Wystrój nowoczesny: wypróbuj prysznic walk-in z odpływami liniowymi

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5