Lustro industrialne jako element loftowego wnętrza – pomysły i aranżacje

Wnętrza loftowe to wyjątkowe, pełne charakteru miejsca. Cechują się surowością i industrialnym klimatem. Meble w tym stylu łączą w sobie ciepło drewna i chłód metalu oraz szkła, dzięki czemu cała aranżacja prezentuje się bardzo efektownie, a jednocześnie jest bardzo przytulna. Wyjątkowym dodatkiem do loftowej przestrzeni może być lustro industrialne, które wniesie ze sobą dodatkowy urok i optycznie powiększy przestrzeń.

Uniwersalność lustra industrialnego

Lustro industrialne jest bardzo wszechstronnym elementem wystroju, które doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz. Najlepiej pasuje do stylu loftowego, ale w klimacie rustykalnym bądź minimalistycznym również doskonale się sprawdzi. Można je umieścić w sypialni, salonie, łazience czy przedpokoju – wszędzie tam, gdzie potrzeba optycznego powiększenia przestrzeni. Jego surowość i oryginalny charakter mogą dopełniać inne elementy wystroju lub przeciwnie – tworzyć kontrast, który nada niepowtarzalnego charakteru.

Z lustrem w tym stylu świetne skomponuje się kwietnik industrialny. Razem będą stanowić spójną całość i dopinać całą aranżację, nawet jeżeli znajdą się na różnych krańcach pomieszczenia. Kwietnik industrialny można znaleźć w sklepie MoblerDesign.

Wizualna spójność całego mieszkania

Nie ma zasady, która nakazywałaby urządzenie całej przestrzeni w jednym stylu. Aranżacje o różnym charakterze bez obaw można ze sobą łączyć, choć warto przy tym pamiętać, że nie powinny ze sobą kontrastować, a raczej wzajemnie się przenikać i uzupełniać. Industrialny charakter do neutralnego wnętrza można wprowadzić, zestawiając ze sobą lustra w tym stylu i drzwi loftowe drewniane.

Tego rodzaju industrialne dodatki doskonale urozmaicą neutralne i nowoczesne przestrzenie, podobnie jak te w stylu vintage. Warto również zaznaczyć, że drzwi loftowe drewniane wnoszą nie tylko walory estetyczne, ale i praktyczne. Są solidnym i trwałym rozwiązaniem, które jest inwestycją na lata.

Oceń artykuł: Lustro industrialne jako element loftowego wnętrza – pomysły i aranżacje

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5