Najważniejsze zalety stelaży podtynkowych do misek WC, które warto poznać przed zakupem

Prawidłowo dobrany stelaż podtynkowy pozwala na sprawny i łatwy montaż podwieszanej miski WC. Decydując się na taki sposób instalacji toalety zyskujesz dodatkową przestrzeń w łazience, a także podnosisz poziom higieny w pomieszczeniu.

Wybierz rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb

Pierwszym krokiem do prostego montażu WC pod zabudowę jest dobór odpowiedniego stelażu. Przykładowo, w ofercie marki Roca, w ramach serii systemów podtynkowych DUPLO ONE, dostępne jest 5 rodzajów stelażów. W zależności od potrzeb, wybrać można stelaż do toalet z funkcją mycia lub bez (do zabudowy lekkiej), stelaż wolnostojący – przydatny w sytuacji gdy przegroda nie jest odpowiednio solidna, rozwiązanie do zabudowy ciężkiej lub model do misek WC stojących.

Na tym jednak nie koniec. Jeśli chcesz postawić na gotowe rozwiązanie, w katalogu Roca znajdziesz zestawy podtynkowe WC  z odpowiednio dobranymi miskami. Wybierając komplet zyskujesz gwarancję dopasowania wszystkich elementów, a także ciekawy styl produktów marki Roca.

Długą listę zestawów otwierają komplety z miskami z inspirowanej naturą śródziemnomorską kolekcji ONA w wersji standardowej oraz Compacto. Jeśli cenisz sobie prosty, elegancki styl, połączony z ciepłem natury – to ciekawa opcja. Komplety z kolekcji GAP pozwalają na wybór pomiędzy miską o kształcie prostokąta oraz okrągłymi – standardową lub Compacto. Kolekcja Meridian to kolejne 2 zestawy – z miską okrągłą standardową lub Compacto. Jeżeli doceniasz złożone formy, wyraźnie zaznaczone linie i ciekawe kształty, rozważ kolekcję Debba. Znajdziesz w niej zestawy z miską prostokątną lub okrągłą. Listę zamykają zestawy z miską WC z eleganckiej, bardzo nowoczesnej kolekcji Nexo oraz nawiązującej do tradycji Victoria.

Stelaż podtynkowy – jakość i nowoczesne technologie

Wybierając zestaw podtynkowy WC zyskujesz wygodę instalacji oraz brak widocznych elementów montażowych. Przekłada się to na estetyczny wygląd toalety, która w elegancki sposób łączy się z Twoim pomysłem na wnętrze. Mniejsza liczba zakamarków, w których mogą gromadzić się zanieczyszczenia, znacząco ułatwia utrzymanie łazienki w czystości. To dodatkowy plus, gdyż właśnie higiena jest w tym pomieszczeniu najważniejsza.

Ważną cechą zestawów podtynkowych oraz samych stelaży WC od Roca jest zastosowanie w nich wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu gotowa konstrukcja będzie funkcjonować przez lata. Mowa tutaj zarówno o ramie, która wytrzymuje obciążenie do 400 kg, jak i spłuczkach oraz przyciskach spłukujących. To, jak pewna swoich produktów jest marka Roca, pokazuje gwarancja – 10 lat na ramę i zbiornik oraz 5 lat na mechanizmy w zbiorniku.

Skoro już wspomniane zostały zbiorniki, warto podkreślić, że ułatwiają one oszczędzanie wody. Dostępne jest kilka opcji spłukiwania – 6/3l, 4,5/3l oraz 4/2l. Dodatkowo, wbudowany ogranicznik przepływu zapobiega wychlapywaniu wody poza miskę WC.

Oceń artykuł: Najważniejsze zalety stelaży podtynkowych do misek WC, które warto poznać przed zakupem

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5